Darujte radost z fotografování

Je fajn mít nový foťák. Ale má moc tlačítek, těžké všechno ovládnout. Místo radosti mnohdy přichází zklamání z nepovedených fotek. Dopřejte svým blízkým radost z pěkných fotografií. Darujte poukaz na fotokurz.

Od jara do podzimu, někdy i v zimě, pořádám fotokurzy v Českém ráji a okolí.

Za poslední rok mými fotokurzy prošlo přes 100 spokojených studentů. Málo? Realizuji fotokurzy jen v malé skupince účastníků, aby se toho naučili co nejvíce.

Naučím fotografovat váš i vaše blízké. Mám letité zkušenosti s předáváním znalostí úplným začátečníkům i pokročilejším fotografům a fotografkám – se zrcadlovkou i bezzrcadlovkou v ruce.

Většinu fotokurzů a workshopů pořádám v Českém ráji nebo okolí. Na přání uspořádám také individuální fotokurz s programem, termínem a místem po dohodě.

Další ročník fotokurzů startuje na jaře 2019, termín dle pozdější domluvy. Fotokurzy trvají 4–5 hodin. Pokud je účastníků více, beru si na pomoc kolegyni Lenku. Obdarovaný, obdarovaná si vybere fotokurz podle svého přání, dárkový poukaz je univerzální.

Bude-li pěkná zima, fotokurz Odhalte expozice v Českém ráji mám v plánu uspořádat ještě „na sněhu“.

Co o fotokurzech říkají účastníci?

Jana Palinová

Jana Palinová

účastnice fotokurzu

Díky za prima sobotní odpolko a za bezva fotokurz. Máte všechno moc pěkně připravené a zorganizované. Obdivuji vaši trpělivost.

Petr Salaj

Petr Salaj

účastník fotokurzu

Dostal jsem zrcadlovku jako dárek a už mě nebavilo fotit na automat. Proto jsem se rozhodl pro foto kurz. Určitě jsem chtěl pochopit alespoň základy expozice, abych se mohl zlepšovat ve fotografování.

Fotokurz byl skvělý. Naplnil to, co jsem očekával. Lektoři se nám věnovali naplno, vše nám ochotně vysvětlili. Foto kurz doporučuji i přátelům. Focení mě baví a rád bych se posunul dál, abych měl stále hezčí a hezčí fotky.

Jaroslav Rýzner

Jaroslav Rýzner

účastník fotokurzu

Kurz byl suprovej, krásné prostředí, počasí i zasvěcení do tajů focení. Chtěl jsem poradit, co dělám špatně, protože jsem neměl fotky ostré a někdy dost tmavé. Kurz splnil mé očekávání na 100 %.

Vyzkoušel jsem jiný způsob focení a hlavně zjistil, kde dělám chyby v nastavení. Velká pochvala za trpělivost a přístup.

Lucie Römerová

Lucie Römerová

účastnice fotokurzu

Teorie je všude plno, ale při zkoušení v praxi jsem zjistlila, že to sama dohromady prostě nedám. Příležitost praktické zkoušky se zkušenými fotografy se prostě nedá nevyužít. Na kurz jsem se těšila 🙂

Přesně takhle nějak jsem si kurz představovala. Navíc k tomu jsme ještě měli bonus – suprové lektory a bezva partu. Mám zájem o další vzdělávací produkty a foto kurzy. Doporučila bych foto kurz všem, nejen přátelům. 

Stačí vyplnit jen pár informací

Vyberte si poukaz na fotokurz pro zrcadlovku pro 1 účastníka (i pro bezzrcadlovku), anebo individuální fotokurz na míru pro skupinku 1–3 účastníků. Vyplňte jméno obdarované/ho.

Zaplatit můžete zrychleným on-linem převodem nebo platební kartou. Za pár minut vám e-mailem dorazí dárkový poukaz k vytištění.

Pokud nemáte doma tiskárnu a jste od Turnova, Mnichova Hradiště, mohu vám poukaz vytisknout a osobně předat.

Darujte fotokurz, udělejte svým blízkým radost

Máte dotaz?

Napište mi e-mail na mak@piny.cz nebo zavolejte na +420 604 620 299. Pokud to hned nezvednu, zrovna jsem někde v terénu. Zavolám pak zpět.